Podmínky a pravidla

Definice pojmů

Inzerující
uživatel, který vkládá nebo vložil inzerát či jakoukoliv reklamu na server inzeo.cz.
Doplňkové služby
služby, kterými si uživatel může na inzertním serveru svůj inzerát zvýraznit, či jinak zvýhodnit oproti dalším inzerátům a tak zvýšit účinnost své inzerce.

Pravidla

Inzerující

Inzerující při vkládání inzerátů stvrzuje, že se seznámil s následujícími podmínkami, a že bude využívat server v souladu s jeho pravidly, předpisy a zákony České republiky a dobrými mravy.

Inzerce

Cena

Služby inzertního serveru jsou uživatelům poskytovány v základu zdarma. Doplňkové služby jako upřednostnění inzerátů a zvýraznění textu inzerátu jsou zpoplatněny.

Účel

Inzertní server slouží pro účely soukromé inzerce a prodej či nákup použitého zboží. Vložena může být ale i inzerce prodejen, firem, kamenných bazarů.

Doba zveřejnění a smazání inzerátu uživatelem před jejím ukončením

Inzerát je na inzertním serveru zveřejněn po dobu, kterou si uživatel zvolí při jeho vkládání. Po uplynutí této doby je automaticky smazán. Před uplynutím této doby může uživatel inzerát smazat sám pomocí hesla, které po registraci obdržel zasláním na uvedený e-mail. V případě ztráty tohoto emailu si je může nechat zaslat znovu. V případě potíží může kontaktovat podporu.

Zakázané použití

Inzeráty porušující pravidla budou po zjištění okamžitě smazány.

Je zakázáno používání, které je v rozporu ze zákony ČR, dobrými mravy nebo zájmy našeho serveru či jeho provozovatele. Jedná se například o:

Provozovatel

Provozovatelem je weto trading s.r.o., Štarnov 4, 798 52 Přemyslovice. IČ: 04893794, DIČ: CZ04893794.

Provozovatel je pouze zprostředkovatelem kontaktu mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za prodávané předměty ani za pravdivost tvrzení inzerujícího.

Provozovatel nenese zodpovědnost za:

Provozovatel si Vyhrazuje právo:

Placené služby

Popis a ceny

A) Placený inzerát

Umožňuje zveřejnit URL na vaše stránky.

B) Zvýrazněný inzerát

Vše jako Placený a navíc je inzerát zvýrazněný.

C) Přednostní inzerát

Vše jako Zvýrazněný a navíc, všude kde se inzerát zobrazuje, tak je upřednostněn před všemi inzeráty, které nejsou Přednostní. Topování funguje v rámci této skupiny inzerátů samostatně. Takže například topnutý nepřednostní inzerát se nikdy nezobrazí výše než nejposlednější přednostní.

Podmínky

Reklamace

Případné reklamace se pokusíme vyřešit k vaší plné spokojenosti. Se žádostmi se na nás můžete obracet i v případech, kdy by se na váš případ reklamace podle níže uvedených bodů nevztahovala. Vždy se vám pokusíme vyhovět.

Ustanovení o ochraně osobních údajů viz. samostatná stránka: Ochrana osobních údajů.

Ustanovení a podmínky, které nejsou uvedeny v pravidlech a podmínkách se řídí zákony a pravidly České republiky.