Proč inzerovat na inzeo

Inzerce zdarma
Nerozlišujeme soukromou a firemní inzerci, vše je zdarma.
Topování zdarma
Na inzeo je topování inzerátů zcela zdarma. Jednou za 7 dnů můžete inzerát topnout kliknutím na odkaz. Nemusí to tak být vždy, proto spěchejte, aby jste tuto výhodu využili ještě dnes.
Má to smysl
Nejsme začínající server - už tu je spousta inzerátů
Je to snadné
Proces vložení inzerátu jsme se snažili udělat co nejjednodušší. A v tomto úsilí budeme dále pokračovat. Povinná jsou pouze 4 políčka, přičemž jedno z nich (Kategorie) se Vám společně s nepovinným Regionem vyplní samo, pokud kliknete na tlačítko „Přidat inzerát“ v příslušné kategorii a regionu.
Nepotřebujete telefon pro autorizaci inzerátu
Některé inzertní servery Vám neumožní vložit inzerát, pokud nezadáte kód, který Vám pošlou na mobil. Tohle u nás není potřeba.
Váš inzerát můžeme více zviditelnit
Inzeo propagujeme mimo jiné tak, že na některé inzeráty upozorňujeme v PPC kampaních. Může se Vám tak dostat placená reklama zcela zdarma. Pozn.: vybíráme mezi inzeráty, které jsou hezké, tzn. mají smysluplný, hezký popis, fotografie (velikosti alespoň 800x600), regionální zacílení, uvedenou cenu, ... Pozn.: Výběr inzerátů, které do této akce zapojíme závisí zcela na našem uvážení a nikomu na něj nevzniká automaticky nárok.